Hele pallet droog haagbeuk brandhout 33cm
calcPageSize())"
loading="eager"
fetchpriority="high"
/>
-
2€ 449,- € 423,58 / stuk bespaar 2%
-
3€ 439,- € 414,15 / stuk bespaar 4%
- Meteen stookbaar (<20% vocht)
- Maximale warmteopbrengst van alle houtsoorten (4,1 kWh/kg)
- Extra lange verbrandingstijd, langer dan eik of beuk
- Moeilijker aan te steken dan andere houtsoorten
- Gebruik altijd aanmaakproducten voor beste resultaat
Specificaties en gebruik van hele pallet droog gekloofd haagbeuk brandhout 33cm
- Vochtigheid: gedroogd tot max 20% vocht, meteen klaar om te stoken
- Afmetingen blokken: 33cm lengte met doorsnede 8-15cm, geschikt voor grote kachels
- Maximale warmteopbrengst: ca. 4,1 kWh/kg, één van de hoogste van alle houtsoorten
- Extra lange verbrandingstijd: brandt veel langer dan eik of beuk met stabiele warmte
- Zeer harde houtsoort: één van de zwaarste en hardste Europese houtsoorten
- Uitzonderlijk efficiënt: haal het absolute maximum uit elke stookbeurt
- Minimale rookontwikkeling: produceert zeer weinig rook voor properder verbranden
- 900 kg voorraad: sterke prijs-kwaliteitverhouding door hele pallet inhoud
Tip! Haagbeuk is een zeer harde houtsoort en heeft wat meer tijd nodig om goed op gang te komen. Gebruik altijd aanmaakblokjes, aanmaakwol of aanmaakhout voor een gegarandeerde start. Steek met 4-5 blokken per keer aan, binnen enkele minuten heb je een krachtig vuur met maximale warmteafgifte.
Bestel nu je hele pallet haagbeuk brandhout en geniet van de absolute top in warmte en verbrandingstijd tijdens de koude maanden.
| SKU | HA40100-33 |
| Merk | Huismerk |
| Afmeting (H x B x L) | 200 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 200 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| SKU | HA40100-33 |
| Merk | Huismerk |
| Afmeting (H x B x L) | 200 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 200 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Diameter | 8 tot 15 cm |
| Gewicht | 900 kg |
| Soort | Haagbeuk |
| Vochtigheidspercentage | <20% |
| Lengte houtblokken | 33 cm |
brand prima.
net gekliefd.
goed gebracht
Soms moet je 20 Euro extra betalen voor levering in voormiddag ipv namiddag.
eenvoudig te bestellen
op tijd geleverd
brand uitstekend
geen
Ideaal voor mensen die de kachel aansteken voor de gezelligheid
Erg duur
Het hout was wél perfect droog! Dus branden deed het wel.
Te grof gekloven!
goed mengeling van grote en kleine stukken
brandt goed
mooie vlam
gaat goed aan
Ideaal voor kleiovens in Zuid-Amerikaanse stijl (wij hebben zo’n geweldige oven van Tierra Aura uit Oostenrijk)
Geen
Zeer snelle, vlotte levering, netjes verpakt.
De bezorger heeft de pallet zelfs tot in mijn garage gebracht.
geen
alles is prima gegaan, de chauffeur was erg vriendelijk, ik beveel jullie graag aan bij anderen.
Ik blijf ook in de toekomst klant bij jullie
alles in orde
geen


